מה קונים למי שיש לו הכל ?

מתנה למי שיש לו הכל ? מי לא אמר לעצמו את המשפט הזה לפחות פעם אחת😊

לדוגמה בובה בהתאמה אישית היא אידאלית  כאשר לאותו אדם ספציפי יש את כל מה שהוא צריך. או כמו שאומרים “מי שיש לו הכל ” אמנם נכון ש”זה הרעיון שחשוב “, אך לפעמים נחמד לראות את המתנה על המדף במשרד  תוך שהיא מעלה זכרונות חיוביים . לכן, בובת דיוקן בהתאמה אישית או מתנות בעבודת יד, אם לדייק, זה רעיון נפלא.

מחקרים קבעו :”מתנות בעבודת יד מספקות אווירה ותחושה של הרגשה טובה”

מתנות בעבודת יד מאפשרות לרוב למקבל להרגיש שהוא אהוב. הם מבינים שהאדם שנותן את המתנה השקיע זמן בבחינת מה שהם רוצים, דבר שמגלה את האישיות או העניין שלהם.

מתנות בעבודת יד הן אישיות! כולנו מכירים אדם בררן שקשה לחשוב איזו מתנה להציע, ואז מתנה בעבודת יד תועיל.

אם אתם עדיין מטילים ספק בכך, דמיינו את התגובה שלהם כשיקבלו  בובה לפי הזמנה בהתאמה אישית או בובת מיני מי בעבודת יד אשר אמן הכין במיוחד עבורם!

גם כשבוחרים להזמין את אותה הבובה בדמות אמא שלך, אבא וסבא וסבתא שלך, אין שתי בובות סלפי זהות לחלוטין. (ותמיד אפשר לשלב גיבורי על או להגשים פנטזיות, או סתם בדיחות פנימיות  )כל אחד מהם הוא ייחודי ועשוי במיוחד, ובכך הופך אותו למיוחד במינו.

תמיד תוכלו לבחור גם חומרים שונים, מעבר לייצור בובה של עצמך בפיסול, ניתן להזמין גם בובה סרוגה מדויקת או אם תרצו דווקא מוגזמת.

מתנה בעבודת יד שתוכלו להעניק  בכל אירוע ולא רק יום הולדת גם כמתנה לרופא, עורך דין שעזר לכם או אפילו כמתנה למורה בסוף השנה 😊.

זו דרך ייחודית לומר למקבל שהוא  מיוחד עבורכם אחרי הכל, המתנה עצמה לקחה קצת  השקעה במחשבה שמתבטאים בתהליך ובירידה לפרטים  שגרמו לה להיווצר ושום דבר לא מאיית אהבה גדולה יותר מרגש והשקעת זמן.

אל תשכחו- מתנה בעבודת יד היא מתנה חסינת כישלון!

 תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של  מתנות משמעותיות שתוכלו להעניק לבני המשפחה והחברים שלכם באירועים מיוחדים כמו סוף שנה או שחרור מהצבא למפקד או לחייל  או אפילו בימים שאתם מרגישים אוהבים, או אפילו סתם לזוג חברים 😊

עם זאת, אם באמת יש לך לוח זמנים עמוס, אתה יכול לסמוך עלינו ב ROCKIL שנתאים לך את המתנה בהתאם לתקציב הרצוי ובהתחשבות בזמן הייצור של כל מתנה והסמיכות לתאריך שבו אתם צריכים אותה. ROCKIL – מאפשרים לך לרכוש מתנות בהתאמה אישית באיכות גבוהה בעבודת יד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *